Korepetycje z języka angielskiego i nauka od podstaw!

0 rekomendacji sprawdź

Oferuję

Nazywam się Kacper, posiadam tytuł magistra lingwistyki angielsko-rosyjskiej i 10 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego.

W swoim nauczaniu kładę szczególny nacisk na praktyczne umiejętności językowe w mówieniu tak, żeby moi uczniowie szybko uzyskali swobodę w posługiwaniu się językiem na co dzień.

- Angielski w szkole sprawia problemy? No to rozwiążemy je. Podczas zajęć skupimy się typowo na kwestiach szkolnych, co nie znaczy, że tylko i wyłącznie na nich.
Kiedy pojawią się dobre oceny i zrozumienie materiału szkolnego, będziemy rozwijać zagadnienia szkolne i ćwiczyć praktyczny angielski.

Z miłą chęcią przygotuję Cię również do testu ósmoklasisty, matury podstawowej, jak i rozszerzonej.

- Chcesz nauczyć się typowo komunikatywnego angielskiego? Niezależnie od tego, czy jesteś osobą młodszą, czy starszą, chciałbym Cię zaprosić na jedyne w swoim rodzaju zajęcia z języka angielskiego, podczas których to program dopasuje się do Twoich indywidualnych umiejętności i celów.

W mgnieniu oka przejdziemy z najprostszych dialogów do bardziej skomplikowanych dyskusji. Nie pominiemy przy tym gramatyki, ale zrobimy ją jak najbardziej bezboleśnie i bez uczenia się elementów rzadko lub prawie nigdy nie pojawiających się (chyba, że sobie tego życzysz :) )

.Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się online (skype/discord/) lub u mnie w mieszkaniu w centrum Bydgoszczy.

Potrzebuję

Chęci do wspólnej nauki :)
8 dni temu • 22 wyświetlenia

Dodając rekomendację oświadczasz, że korzystałeś z usług Dostawcy, którego usługi rekomendujesz. Treść Twojej rekomendacji zostanie udostępniona pozostałym użytkownikom Serwisu recome.pl na zasadach określonych w Regulaminie i Polityce prywatności.

Nie ma rekomendacji!
Menu