Psycholog dziecięcy Łańcut

0 rekomendacji sprawdź

Oferuję

Psycholog dziecięcy to specjalista zajmujący się psychologicznym rozwojem oraz zachowaniem dzieci i młodzieży. Ich praca polega na badaniu i diagnozowaniu problemów emocjonalnych, rozwojowych i społecznych dzieci, co pozwala na wypracowanie odpowiednich strategii i metod terapeutycznych.

Psycholog dziecięcy pracuje z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, od niemowląt do nastolatków. Ich praca może dotyczyć problemów takich jak: trudności w nauce, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia zachowania, traumy, lęki, ADHD, autyzm, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, problemy rodzinne i wiele innych.

Psycholog dziecięcy stosuje różne techniki terapeutyczne, takie jak terapia poznawczo-behawioralna, terapia rodzinna, terapia zabawą, terapia sztuką, terapia interpersonalna i terapia kontaktu zewnętrznego. Zadaniem psychologa jest postawienie diagnozy oraz opracowanie najlepszych strategii, które pomogą dziecku przywrócić zdrowie psychiczne i uniemożliwią pojawienie się kolejnych zaburzeń.

W Polsce psychologowie dziecięcy pracują przede wszystkim w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w szkołach i prywatnych gabinetach. Małym pacjentom i ich rodzicom oferują wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach, a ich celem jest przede wszystkim poprawienie jakości życia dzieci i ich rodzin.

Potrzebuję

Konieczna wcześniejsza rejestracja na stronie www.psychotest-lancut.pl lub telefonicznie nr 669 870 678.
3 miesiące temu • 150 wyświetlenia

Dodając rekomendację oświadczasz, że korzystałeś z usług Dostawcy, którego usługi rekomendujesz. Treść Twojej rekomendacji zostanie udostępniona pozostałym użytkownikom Serwisu recome.pl na zasadach określonych w Regulaminie i Polityce prywatności.

Nie ma rekomendacji!
Menu