Filtry

Od:
Do:

Wizytówki firm z kategorii: Finanse

Nie znaleźliśmy wizytówek firm, które spełniałyby podane przez Ciebie kryteria.

Zmień kryteria wyszukiwania lub upewnij się że dobrze wpisałeś nazwę lub wróć do kategorii.

Finanse

Finanse to szeroko pojęta kategoria, choć pierwsze skojarzenie wiąże się z pieniędzmi jako takimi. Jednak to właśnie z nimi wiąże się wiele zawodów i usług, które zajmują się finansami pod różnym względem. Podstawą każdej działalności gospodarczej, nawet małej, jest księgowość. Tu sprawdzają się usługi, jakie oferują księgowi i biura rachunkowe. Ekonomiści i finansiści mogą być także pomocni w napisaniu biznes planu lub wniosku o dofinansowanie. Do tego są też specjaliści, zajmujący się pozyskiwaniem dotacji unijnych. Niekiedy biura rachunkowe oferują także większy zakres usług, niż tylko prowadzenie księgowości. Napiszą biznesplan, wniosek o dofinansowanie lub mają także usługi prawnicze.

Biznes i finanse

Współpraca i doradztwo biznesowe to często elementy przydające się w prowadzenia firmy. Dla zaoszczędzenia czasu, sprawdzą się też zewnętrzne usługi administracyjne. Doradztwo i usługi prawne też bywają pomocne w prowadzeniu biznesu. Finanse to także wartość różnych rzeczy, w tym nieruchomości. Rzeczoznawca jest specjalistą, który określi jej stan oraz wartość.

Dodaj zlecenie na usługi lub ogłoś swoje w kategorii Finanse

Na Recome można nie tylko znaleźć poszukujących księgowego czy prawnika w kategorii Finanse, ale też znaleźć klientów na takie usługi. Wystarczy wystawić darmowe ogłoszenie, że ktoś prowadzi biuro rachunkowe, pomaga w pozyskaniu dotacji unijnych czy pisze wnioski i biznes plany. Lub dodać zlecenie, że szuka się prawnika, rzeczoznawcy czy doradcy biznesowego. Usługodawcy mogą zacząć zarabiać, a szukający takich usług je znaleźć, szczególnie polecane przy naszym systemie rekomendacji. Już dziś dodaj zlecenie lub ogłoś usługi w kategorii Finanse na Recome i ciesz się ze znalezienia usługodawcy lub klienta

Menu