Filtry

Od:
Do:

Wizytówki firm z kategorii: Marketing i reklama

Marketing i reklama

Reklama i dobry marketing to w dzisiejszych czasach podstawa dla osiągnięcia szeroko rozumianego sukcesu i do znajdowania klientów. Zarówno w działalności stacjonarnej, jak i w internecie. Konkurencja w każdej branży i dziedzinie jest tak ogromna, że bez marketingu i reklamy ciężko się przebić oraz pozyskiwać klientów. Jednym ze sposobów są przeróżne reklamy, które umieszczane są na banerach reklamowych. Tu nieraz swój udział mają usługi poligraficzne. Wynajem powierzchni reklamowej na budynku, słupie, bilbordzie czy tablicy także jest sposobem na umieszczenie tam reklamy. Grafika, druk i logo też mogą być elementem reklamowym, budującym wizerunek firm lub usług. Marketing ma na celu zarządzanie korzyściami, przynoszącymi zysk w relacjach z klientem, i stanowiącymi dla niego wartość. Branding z kolei to element budowania rozpoznawalności, wizerunku i świadomości marki. Tu przyda się też profesjonalna fotografia firmowa i produktowa.

Reklama i marketing

Marketing i reklama w internecie to w znacznej mierze treści. Content creation to tworzenie treści i przekazywanie ich do mediów w określonym kontekście. Copywriting to również treści, między innymi do sklepów i stron internetowych, często pisania pod SEO, celem dostania się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Copywriter powinien pisać teksty użytkowe, aby pozyskać uwagę czytelnika. Podobnie wygląda sprawa prowadzenia social media. Oprócz tekstów SEO, przydaje się pozycjonowanie stron, czyli działania wpływające na wyświetlanie się strony na pierwszej stronie wyszukiwania, pod reklamami Google Ads. Kampanie Google Ads to system reklamowy, który umożliwia wyświetlenie reklamy w wyszukiwarce i sieci reklamowej.

Dodaj zlecenie na usługi lub ogłoś swoje w kategorii Marketing i reklama

Na Recome można nie tylko znaleźć poszukujących grafika czy copywritera w kategorii Marketing i reklama, ale też znaleźć klientów na takie usługi. Wystarczy wystawić darmowe ogłoszenie, że ktoś jest copywriterem, pozycjonuje się strony, zajmuje się marketingiem i brandingiem. Lub dodać zlecenie, że szuka się grafika, fotografa produktowego, powierzchni reklamowej czy osoby do prowadzenia kampanii Google Ads. Usługodawcy mogą zacząć zarabiać, a szukający takich usług je znaleźć, szczególnie polecane przy naszym systemie rekomendacji. Już dziś dodaj zlecenie lub ogłoś usługi w kategorii Marketing i reklama na Recome i ciesz się ze znalezienia usługodawcy lub klienta!

Menu