Filtry

Od:
Do:

Wizytówki firm z kategorii: Programowanie i IT

Programowanie i IT

Programowanie to tworzenie programów komputerowych w oparciu o język programowania. Najczęściej programowanie rozumiane jest jako tworzenie stron www i sklepów internetowych. Handel w internecie w sklepach online to w dzisiejszych czasach norma. Firmy dzięki swoim stronom internetowym mogą z kolei przedstawiać ofertę i zdobywać klientów. Dlatego tworzenie stron internetowych jest usługą, która jest bardzo potrzebna w dzisiejszej rzeczywistości. Ponieważ istotna jest właściwa indeksacja stron w wyszukiwarkach internetowych, pomocne w tym są audyty i analizy stron. Mają za cel ocenę stopnia optymalizacji ich elementów, ukazanie wad i zalet oraz wskazanie błędów. Aplikacje mobilne to dziś codzienność. Umożliwiają użytkownikom wykonanie różnych czynności związanych z dostępem do komputera z internetem, za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak telefon.

Informatyka

IT, czyli information technologii to dyscyplina informatyczna i branża, łącząca informatykę z telekomunikacją. Zajmuje się sprzętem komputerowym, systemami informacyjnymi i oprogramowaniem jako technologiami obliczeniowymi w różnych branżach i instytucjach. Przetwarzanie informacji i wsparcie informatyczne przekłada się na sukces i wybór kierunków rozwoju, oraz zdobywanie klientów. Obsługa informatyczna firm wiąże się z usługami w zakresie wdrażania, konfiguracji, optymalizacji i nadzoru systemów informatycznych, dla ich prawidłowego działania.

Dodaj zlecenie na usługi lub ogłoś swoje w kategorii Programowanie i IT

Na Recome można nie tylko znaleźć zlecenia z kategorii Programowanie i IT, ale też znaleźć klientów na ich realizację. Wystarczy wystawić darmowe ogłoszenie, że ktoś zajmuje się programowaniem stron, tworzeniem aplikacji, IT czy informatyką. Lub dodać zlecenie, że szuka się informatyka, programisty czy wykonawcy audytu stron. Wykonawcy mogą zacząć zarabiać, a zleceniodawcy znaleźć usługodawcę, szczególnie polecanego przy naszym systemie rekomendacji. Już dziś dodaj zlecenie lub ogłoś usługi w kategorii Projektowanie i IT na Recome i ciesz się ze znalezienia wykonawcy lub klienta.

Menu