Filtry

Od:
Do:

Wizytówki firm z kategorii: Języki obce

Języki obce

Nauka języków obcych wiąże się z edukacją w szkołach, bądź z hobby, zainteresowaniami i pasjami. Znajomość języków obcych przy tym znacznie poszerza horyzonty oraz otwiera różne możliwości. Szczególnie język angielski stał się językiem globalnym, przed znającymi go cały świat stoi otworem. Język niemiecki też pozwala na swobodne porozumiewanie się w niektórych krajach europejskich. W krajach iberyjskich i środkowoamerykańskich można porozumiewać się po hiszpańsku. Po angielskim, w skali świata, hiszpański wydaje się być najpopularniejszym językiem, ogarniającym swoją znajomością najwięcej państw.

Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

Umiejętność rozmawiania w językach obcych dotyczy po pierwsze swobodnego podróżowania i porozumiewania się na lotnisku, w hotelu, w restauracjach i przy zwiedzaniu. Można lepiej poznać kulturę oraz tradycje danego kraju. Można również nawiązywać kontakty z ludźmi z całego świata i zawierać znajomości, poznawać oraz lepiej rozumieć osoby w innych kultur. Znajomość języków obcych przydaje się do znalezienia dobrze płatnej pracy za granicą. Także w kraju ojczystym w prowadzeniu interesów, w pracy w różnych firmach i korporacjach, gdzie pracują też obcokrajowcy lub są stałe kontakty z zagranicą. Znajomość języka obcego jest szansą na lepszą i lepiej płatną pracę oraz na większe możliwości rozwoju w międzynarodowych firmach oraz na specjalizację w branży. Nauka języków obcych to również szansa na rozwój osobisty oraz na poprawę zdolności zapamiętywania i koncentracji.

Dodaj zlecenie na korepetycje z języka obcego lub ogłoś swoje usługi

Na Recome można znaleźć zlecenia na nauczanie języków obcych, a nauczyciele języka obcego mogą ogłaszać swoje usługi. Wystarczy wystawić darmowe ogłoszenie, że ktoś zajmuje się nauką języków obcych. Lub dodać zlecenie, że szuka się nauczyciela. Wykonawcy mogą zacząć zarabiać, a zleceniodawcy znaleźć usługodawcę, szczególnie polecanego przy naszym systemie rekomendacji. Już dziś dodaj zlecenie lub ogłoś usługi w kategorii Języki obce na Recome i ciesz się ze znalezienia wykonawcy lub klienta!

Menu