Filtry

Od:
Do:

Wizytówki firm z kategorii: Dom i ogród

Dom i ogród

Dom i ogród to bardzo często używane połączenie w nazywaniu kategorii produktów, na przykład w sklepach internetowych. Jest to tak szeroko pojęte określenie, że może dotyczyć dziesiątek różnych usług, czynności i produktów. Od usług sprzątania, przez montaż, naprawy i serwis oraz projektowanie i utrzymanie ogrodu, po wystrój i wyposażenie domu. W praktyce kategoria dom i ogród dotyczy wszystkiego, co jest potrzebne, wykonywane i używane w tych dwóch przestrzeniach.

Usługi dla domu i ogrodu

Kategoria dom i ogród to najpierw usługi porządkowe, takie jak sprzątanie i pranie dywanów, odśnieżanie czy wywóz śmieci oraz mycie i malowanie dachów. Kolejny zakres to usługi dla ogrodu i ogrodnictwo. Począwszy od takiej usługi jak projektowanie ogrodów, przez pielęgnacja ogrodu, zakładanie i koszenie trawnika, wycinka drzew, oraz usługi w zakresie oczka wodne i baseny. Inne usługi około domowe to montaż rolet, żaluzji i markiz oraz anten i instalacji przydomowych i domowych. Kolejne usługi dla domu to montaż, serwis i naprawa sprzętu AGD i RTV oraz montaż mebli. Do domu sprawdzą się usługi w zakresie wystroju wnętrz, tkanin i dekoracji do domu.

Dodaj zlecenie na usługi lub ogłoś swoje w kategorii Dom i ogród

Na Recome można nie tylko znaleźć zlecenia z kategorii Dom i ogród, ale też znaleźć klientów na ich realizację. Wystarczy wystawić darmowe ogłoszenie, że ktoś zajmuje się sprzątaniem, pielęgnacją ogrodu czy montażem, serwisem i naprawą. Lub dodać zlecenie, że szuka się montażysty, malarza, projektanta wnętrz bądź innej usługi do domu i ogrodu. Usługodawcy mogą zacząć zarabiać, a zleceniodawcy znaleźć wykonawcę, szczególnie polecanego przy naszym systemie rekomendacji. Już dziś dodaj zlecenie lub ogłoś usługi w kategorii Dom i ogród na Recome i ciesz się ze znalezienia wykonawcy lub klienta!

Menu